Сайтка кирүү

joomla best login module
Өз саатымды жасайм

Өткөн жумада Жалал-Абад мектебинде "Өз саатымды жасайм" аттуу конкурс болуп өттү. Бул конкурска 1-класстардын окуучулары катышты. Конкурстун жыйынтыгы боюнча алдынкы орунду алган окуучулар сыйлуу белектер менен сыйланып, калган окуучулар кызыктыруучу белектер менен сыйланды.
Ата энелер турнири

От всей души поздравляем женскую команду родителей-волейболистов НОШ "ЖАЛКЫЗ" за уверенную победу в турнире по волейболу среди школ "Себата" 2015 г.
Себат Робот Жаpышы

От всей души поздравляем женскую команду родителей-волейболистов НОШ "Сейтек-Джал" за уверенную победу в турнире по волейболу среди школ "Себата" 2015 г.
Помидорумду өстүрөм

Себаттын жаңы кадамы

Башкы бет

Эл аралык “Себат” билим берүү мекемесинин жаңы кадамы

Кыргыз Республикасынын ӨкмөтүмененЭларалык“Себат”билимберүүмекемесининортосундатүзүлгөнНиетпротоколу, Билимберүүжанаилимминистрлигименентүзүлгөнкелишимдиннегизинде Бишкек шаарында заманбап Билим берүүкомплексинкуруубоюнчачечимкабылалынган.

Комплекс Бишкек шаарынын А.Масалиев көчөсүндө 3 гектаржерге 33000 м2 жабыкаянттакурулат.

Заманбап Билим берүүкомплексиндебалабакча, мектеп-гимназия, Эл аралык мектеп, дүйнөлүкпредметтиколимпиадалардаКыргызстандынатынанкатышатурганбалдардыдаярдоочуОлимпиадаборборужайгашмакчы.

Конференц-залы, заманбап технологиялык лабораториялары, теннис корттору, футбол талаалары, волейбол, баскетбол аянтчалары, жабык спорт залдары, кинозал жана бардык талаптарга жооп берүүчүкошумчаимараттарымененбулБилимберүүкомплексиКыргызстандыналдыңкыжанаалгачкыкомплекстериненболупкаларынаишенебиз.Эл аралык “Себат” билим берүүмекемеси 23 жылдан бери Кыргызстанда 16 лицейи, 10 башталгыч мектеби, 1 Эл аралык “Ататүрк-Ала-Тоо”университетижанаЭларалык“СилкРоад”мектебимененүзгүлтүксүзбилимберүүнүнбардыкбаскычтарынкамтыпкелет.

“Себат” Кыргыз Республикасынын билим берүүсистемасына 130 миллион АКШ доллары өлчөмүндөинвестициятартыпкелген.

Дарек

Биздин Дарек